OPĚVOVANÝ LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

14.03.2018 – 18.03.2018
Mariánskohorská bouda, Jizerské hory
500 Kč/den + co uznáte sami

čtyřdenní lyžařský kurz na romantické chatě uprostřed Jizerských hor

Opěvovaný lyžařský výcvik

Čtyřdenní běžkařský kurz
na romantické chatě uprostřed Jizerských hor

14.-18.3.2018

Lyžařské vyjížďky v bílé stopě horskými hvozdy a pláněmi pro úplné začátečníky i zdatné a pokročilé.  Dle svých lyžařských schopností se můžete kvalifikovat do družstva Aááááá nebo do družstva Béééééé.  Věříme, že sníh v březnu ještě bude, nadmořská výška Mariánskohorské boudy činí 850 m n.m. Romantiku chaty dotváří vzdálenost 3km od autobusu, zaparkovaného auta i vlaku, světlo svíček a petrolejek, suchý záchod, topení v kamnech a voda nošená ze studánky.

Cena: 500 Kč/den = provozní náklady (190 Kč pronájem chaty, 160 Kč suroviny-jídlo, 150 Kč materiál+doprava jídla z Brna+noty+ostatní). Odměna pro lektory a jejich ubytování = necháme na vás, na kolik organizaci, vaření a výcvik ohodnotíte. Záloha ve výši provozních nákladů předem na účet. Zbytek dobrovolně na místě.

S sebou: běžecké lyže, hůlky a boty – vlastní nebo z půjčovny. Kdo má, tak vosky a hudební nástroj. Spací pytel, zimní sportovní oblečení, termosku, baterku – nejlépe čelovku.

Ubytování: Mariánskohorská bouda: http://cmelak.cz/marhor-boudy

Lyžařský skurz vedou: Omg.Jiří Žemlík vtf. a BeE.Markéta Černocká, asf.

Jídlo: 3x denně. Teplá snídaně, studený oběd s sebou, čaje, teplá večeře. Potraviny z brna autem do Jizerek a dále do chaty na saních.

Večery naplníme dle schopností a nálady skupiny buď sborovým nebo živelným zpěvem. (Možná s kytarou vystoupí i Tomáš Skluz. Naopak doufáme, že nevystoupí Druhá tráva.)

Datum: my tam budem od středy večera do neděle. Dle zájmu o hory se můžete připojit kterýkoliv den. Nahlašte předem.

Přihlášky: Jura Žemlík, jzemlik@email.cz, 608 380 802