přednáška Rodinné konstelace

8.11.2018 18:00
Oáza Vitality, Černovická 2b, Brno
200 Kč

večerní setkání s ukázkami konstelační práce

RODINNÉ KONSTELACE A POHYBY DUŠE
podvečerní přednáška s Markétou Černockou
čtvrtek 8.11.2018


Udržet si dobré vztahy v rodině i na pracovišti může být někdy těžké. Naše chování skrytě ovlivňují programy a vzorce nevědomě převzaté od našich rodičů, prarodičů a minulých generací, i celé společnosti. Často nám tyto způsoby jednání neslouží, naopak omezují a vnitřně svazují. Chceme to jinak, ale nedaří se nám to. Pokud z těchto vzorců vystoupíme, může do našeho života přijít nová energie a radost.

Program přednášky:
Konstelace - sebepoznávací metoda. Možnosti a přínos, odhalování nevědomých vlivů. Meditace a meditační cvičení na propojení s rodem.
Ukázky konstelační práce.
Praktická cvičení – minikonstelace.
Stavění ukázkové konstelace na osobní téma jednoho z účastníků. 

Rodinné konstelace a pohyby duše  otevírají příležitost sebepoznání, vystoupení ze starých vzorců, díky zrcadlům, která budou skrz druhé nastavena. Možnost nahlédnout na svá témata, pocítit sílu svého rodu, získat podporu pro změny v životě, větší citlivost, změnu myšlení, orientaci ve vnitřním světě. Konstelace umožňují v kruhu lidí nahlédnout do nitra člověka a uzdravit to, co jsme podvědomě doteď neviděli. Přijetím pravdy obrazu konstelace se potom i v životě proměňují nespokojenosti, nemoci a vztahy. Konstelace odhalují vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a tvoří prostor pro znovunalezení síly.

Organizační informace:
Lektorka: Mgr. Markéta Černocká 
Místo: Černovická 2b, Brno-Černovice, 2.poschodí
Kdy: čtvrtek 8.11.2018 od 18 do 20 hodin
Cena přednášky: 200,-Kč.
Pořadatel: Oáza vitality, 720 020 115, oazavitality@seznam.cz
Nutnost registrace do 4.11. Počet míst omezen

Během večerního setkání nabízím informace získané z 10 leté terapeutické praxe a ze svého života. Setkání není „přednáška“,  je prožitkové, s živým zapojením všech účastníků. V uzavřené skupině si můžeme dovolit překročit hranice, rozšířit své vědomí a nahlédnout do svého nitra.