Zimní YESeníky

7.03.2019 – 10.03.2019
Horní Lipová, Jeseníky
650 Kč/den

třídenní běžkařský pobyt na chatě uprostřed Jeseníků

ZIMNÍ YESENÍKY

běžkařský pobyt na horách na chatě v Horní Lipové
7.-10.3.2019


Po loňské romantické chatě v Jizerkách bez čehokoli tu máme  Penzion Chaloupka - chloupku plnou elektřiny, teplé vody, TV, wifi, parkovaní u chaty a možnost přijet vlakem téměř na místo. Chata leží nedaleko hřebenu Jeseníků, z postele můžeme přímo do lyžařské stopy, případně se přesuneme vlakem. (Letos možnost pro někoho klidně i na sjezdovky, neb je nedaleko Skiareál Ramzová). Dle svých běžkařských schopností se můžete kvalifikovat do družstva Aáá a jet s námi větší okruh nebo do družstva Béé a jet svůj malý okruh nebo do úplně jiného družstva. Aneb kdo umí na běžkách, jede, kdo neumí, sáňkuje. Letos je sněhu hromady a v březnu jistě ještě bude. 

Cena: 650 Kč/den (zahrnuje vše - ubytování v penzionu Chaloupka, celodenní jídlo námi vařené, doprava surovin z Brna, organizace, materiál a ostatní). Pobyt možno třídenní nebo dvoudenní.

Ubytování: Chata Chaloupka - Horní Lipová, v pokojích po čtyřech, VIP dokonce jen po dvou, vyřešíme podle jednotlivých potřeb. Max. počet je nás 20 lidí. Spí se tentokrát v postýlkách pod peřinou, tedy spacáky nechte doma.

S sebou: běžecké lyže, hůlky a boty – vlastní nebo z půjčovny. A nebo sáňky. Kdo má, tak vosky a hudební nástroj, společenskou nebo karetní hru, zimní sportovní oblečení, termosku, baterku.

Jídlo: 3x denně. Teplá snídaně, studený oběd s sebou, čaje, teplá večeře. A nějaká tatranka k tomu.

Lyžařský odpočinek řídí: Markéta Černocká a Jura Žemlík

Večery naplníme dle schopností a nálady skupiny zpěvem. A jako novinku zavedeme též večery deskových her - společenské deskohraní, případně kartohraní. 

Datum: my tam budem od čtvrtka do neděle. Dle zájmu o hory se můžete připojit kterýkoliv den. Nahlašte předem. 

Přihlášky: Jura Žemlík, jzemlik@email.cz,

telefon: 608 380 802