Konstelace v Brně

14.12.2019 09:00
zahrada v Jundrově
1.200 Kč

jednodenní seminář rodinných konstelací na chatě u Juráše

Rodinné konstelace BRNO

sobota 14.12.2019

zahradní chatka v Jundrově

Jednodenní předvánoční seminář na chatičce v BRNĚ. Přijďte pobýt, ohřát se u kamen a zazpívat si. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
- Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovn
- Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu
- Uzdravování situací a postojů 
- Pocítění síly svého rodu 
- Obrovskou podporu pro změny v životě
- Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců…

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena1.200 Kč (Bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy: sobota 14. prosince 2019 od 9:30 do 19 hodin

Kde: chatka v zahrádkářské kolonii, Brno-Jundrov 
poblíž řeky Svratky u zastávky Veslařská. Do chatky se půjde z autobusové zastávky (bus 84) Veslařská po červených fáborkách mezi zahrádkami. Trasu s fáborky ráno před seminářem nachystáme. Čeká nás teplo pravého ohně v kamnech mezi dřevěnými stěnami a jídlo vařené na peci. 

S sebou: teplé oblečení, teplé ponožky, přezuvky, lehkou deku na zakrytí, svačinu, dobrůtky vespolek. Čaje po celý den a teplá polévka v ceně semináře. Vyvážíme tím skutečnost, že v chatce není WC, chodit se bude na latrínu jako na táboře.

LektorkaMgr.Markéta Černocká
Na kytaru hrát ke konstelacím bude Jura Žemlík. Zpívat budeme všichni.

PřihláškyMarkéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz