Konstelace v Brně

11.01.2020 09:00
Domeček, Antonína Procházky 5, BRNO
1.200 Kč

jednodenní seminář rodinných konstelací na Domečku

Rodinné konstelace

sobota 11.1.2020

Domeček

Jednodenní seminář konstelací v BRNĚ. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
- Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní…
- Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu
- Uzdravování situací a postojů (strachu, viny, studu, nesebevědomí)
- Pocítění SÍLY svého rodu 
- Podporu pro změny v životě
- Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců…

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena1.200 Kč (pro účastníky bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy a kde: sobota 11. ledna 2020 od 9 do 18h. Pozor začínáme tentokrát už ráno v 9:00, konec už v 18:00 kvůli večernímu programu na Domečku.
DOMEČEKAntonína Procházky 5, Brno - Kohoutovice- zastávka MHD Ant. Procházky  37, 52 (trolejbusy z Mendelova náměstí). Od zastávky přejít silnici a kousíček dolů zpátky - je to jediné stavení po levé straně silnice - dřevěná přístavba. 
Kudy na domeček ze stránek Domečku: http://www.no-dimensions.cz/kontakt Na google mapě: https://www.google.com/maps/@49.193996,16.560184,324m/data=!3m1!1e3?hl=cs

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den. Čaj a voda bude k dispozici. V okolí není možnost nákupu jídla, vezměte si s sebou své jídlo na celý den z domu. Možnost ohřátí na vařiči a uschování v lednici.

LektorkaMgr.Markéta Černocká

PřihláškyMarkéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz