konstelace v Brně

28.10.2020 09:30
Knihkupectví Rituál, Vachova 3, Brno
1.200 Kč

jednodenní seminář rodinných konstelací ve svátek 28.října

KONSTELACE V BRNĚ

středa-svátek 28. října 2020

Knihkupectví Rituál

Jednodenní seminář v BRNĚ. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
- Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní
- Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu
- Uzdravování situací a postojů (strachu, viny, studu, nesebevědomí)
- Pocítění SÍLY svého rodu 
- Podporu pro změny v životě
- Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena1.200 Kč (pro účastníky bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy a kde: středa 28. října 2020 od 9:30 do 19h
knihkupectví Rituál, Vachova 3, Brno (v centru Brna, kousek od Malinovského náměstí)
http://www.ritualbrno.cz/

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den, lehkou deku na zakrytí. Čaj a voda bude k dispozici.

LektorkaMgr.Markéta Černocká

PřihláškyMarkéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz

http://youtu.be/NMpbMp9yIaw

Konstelace 28.10. jsou v jubilejním termínu. Oslavíme 11 let konstelací s Pramínky. Před 11 lety 28.10.2009 jsem uvedla ve Světýlku první seminář konstelací pro veřejnost (do té doby byly konstelace jen domácí a pro kamarády). 

Milí účastníci konstelací,
současné nařízení nosit ve vnitřních prostorách roušky je dáno Ministerstvem zdravotnictví. Není to vydáno jako zákon. Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem, říká, článek 4: "Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod. Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen "Listina") upraveny pouze zákonem." Roušky na konstelacích nejsou povinností, ale dobrovolné. Já ji mít nebudu. Pokud chcete, vezměte si ji. 
Markéta Černocká