konstelace v Praze

24.10.2020 09:00
Praha - Uhříněves, pivovar
1.200 Kč

jednodenní seminář rodinných konstelací ve vile v Uhříněvsi

Rodinné konstelace

sobota 24. října 2020

"Upíří vila", Praha - Uhříněves

Jednodenní seminář v PRAZE.   Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní. Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu. Uzdravování situací a postojů, pocítění síly svého rodu. Podporu pro změny v životě. Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců.

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena: 1.200 Kč
(pro účastníky bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy a kde: sobota 24.10.2020 od 9 do 19 hodin. V den před dnem, který má 25 hodin - druhý den se posunem na zimní čas vyspíte. Adresa bude upřesněna do mejlu až přihlášeným účastníkům. U Haskyho a Liny ve vile s velkou zahradou v Praze-Uhříněvsi u pivovaru.

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den. Čaj, voda a drobné občerstvení bude k dispozici.

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká

PřihláškyMarkéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz

http://praminky.cz/konstelace/

http://youtu.be/NMpbMp9yIawMilí účastníci konstelací,

současné nařízení nosit ve vnitřních prostorách roušky je dáno Ministerstvem zdravotnictví. Není to vydáno jako zákon. Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem, říká, článek 4: "Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod. Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen "Listina") upraveny pouze zákonem." Roušky na konstelacích nejsou povinností, ale dobrovolné. Já ji mít nebudu. Pokud chcete, vezměte si ji.
Markéta Černocká