konstelace v Brně

17.11.2020 09:30
Domeček, Antonína Procházky 5
1.200 Kč

jednodenní seminář rodinných konstelací ve svátek 17.listopadu

Rodinné konstelace

úterý-svátek 17.listopadu 2020

Domeček

Jednodenní seminář konstelací v BRNĚ. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
- Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní…
- Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu
- Uzdravování situací a postojů (strachu, viny, studu, nesebevědomí)
- Pocítění SÍLY svého rodu 
- Podporu pro změny v životě
- Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců…

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena1.200 Kč (pro účastníky bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy a kde: státní svátek 17. listopadu 2020 od 9:30 do 19h.
DOMEČEKAntonína Procházky 5, Brno - Kohoutovice- zastávka MHD Ant. Procházky  37, 52 (trolejbusy z Mendelova náměstí). Od zastávky přejít silnici a kousíček dolů zpátky - je to jediné stavení po levé straně silnice - dřevěná přístavba. 
Kudy na domeček ze stránek Domečku: http://www.no-dimensions.cz/kontakt Na google mapě: https://www.google.com/maps/@49.193996,16.560184,324m/data=!3m1!1e3?hl=cs

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den. Čaj a voda bude k dispozici. V okolí není možnost nákupu jídla, vezměte si s sebou své jídlo na celý den z domu. Možnost ohřátí na vařiči a uschování v lednici.

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká

PřihláškyMarkéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz

Na temto termínu konstelací na Domečku 17. listopadu navážeme ZPÍVÁNÍM NA DOMEČKU s kytarou. S Milošem Markem - správcem Domečku a dalšími. Po skončení semináře můžete zůstat do pozdního večera, donést hudební nástroje a dobrůtky, dát si čaj, zazpívat si s námi.

Milí účastníci konstelací i zpívacího večera,
současné nařízení nosit ve vnitřních prostorách roušky je dáno Ministerstvem zdravotnictví. Není to vydáno jako zákon. Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem, říká, článek 4: "Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod. Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen "Listina") upraveny pouze zákonem." Roušky na konstelacích nejsou povinností, ale dobrovolné. Já ji mít nebudu. Pokud chcete, vezměte si ji. 
Markéta Černocká