ženský kruh s Markétou

17.12.2020 17:30
Zelný trh 11, Brno
250 Kč

podvečerní setkávání pro ženy v Brně - čtvrtky jednou v měsíci

Ženské kruhy

s Markétou

24. září, 22. října, 19. listopadu, 17. prosince
čtvrtky v podvečer 17:30 – 21h

v centru BRNA, Zelný trh 11Od dávných časů bylo v přirozenosti žen společně se scházet. Tak mohly ženy prožívat svou ženskost, vnitřní krásu a sílu, ale zároveň jemnost a zranitelnost. V současné době je tato tradice na mnoha místech oživena a ženy se znovu schází ke společnému sdílení, tanci, léčení.

Zvu vás, ženy, k večernímu setkávání do mého kruhu žen v Brně. V bezpečném prostoru tohoto kruhu může každá žena vyprávět svůj příběh, sdílet své téma, užít si podporu ostatních žen, naslouchat nebo jen tak pobýt. Ženský kruh dává ženám sílu pro běžný život doma v rodině.

Na každém setkání se naučíme také některou z technik, které pomáhají v životě a ve vztahu k Sobě. Předáme si to, co mohou dostat ženy jen od dalších žen. Zažijeme atmosféru společného setkání  v Přítomnosti a načerpáme energii. Budeme vnímat tělo při tanci. Budou používány konstelační náhledy, meditace,  modlitby, aj. Na kruhy budou zváni i hosté – zajímavé ženy se svým uměním.

Přicházet můžete ve svobodě bez přihlašování tak, jak vás jednotlivé termíny osloví. V radosti i ve smutku, v podpoře i v bolesti. Na toto setkání je zvaná každá žena, nezáleží na věku, vzdělání či barvě sukně. Přiveďte svou kamarádku, maminku, dceru, sestru, kolegyni. V různorodé skupině můžeme pocítit úctu ke zkušenostem starších a zároveň respekt k názorům mladších. Můžete s sebou přinést i něco na výzdobu místnosti nebo na chuť pro ostatní ženy.


Termíny setkání pro podzim 2020: 24.9., 22.10., 19.11., 17.12.  
Čas 17:30 – 21:00.  Příchod od 17h.
Přicházejte včas, ať se stihnete vyčurat, napít, a nachystat si místo.          

Místo: Centrum osobnostního rozvoje Therapies, Zelný trh 11, Brno, 2.patro. 
Jak se dostanete na Zelný trh 11: https://www.therapies.cz/kontakt/ V čase příchodu bude dole otevřeno. V 17:30 se dveře zavřou. Pokud nutně musíte přijít později, dejte vědět předem. 

Příspěvek: 250 Kč za celý večer

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká, marketa@praminky.cz  776 662 435

Milé ženy,
současné nařízení nosit ve vnitřních prostorách roušky je dáno Ministerstvem zdravotnictví. Není to vydáno jako zákon. Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem, říká, článek 4: "Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod. Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen "Listina") upraveny pouze zákonem." Roušky na ŽENSKÉM KRUHU nejsou povinností, ale dobrovolné. Já ji mít nebudu. Pokud chcete, vezměte si ji. 
Markéta Černocká