Konstelace v Praze-Uhříněvsi

Ne 20Lis2022

jednodenní seminář rodinných konstelací v Praze

Upíří vila Praha-Uhříněves

1.500 Kč

Rodinné konstelace

neděle 20. listopadu 2022

"Upíří vila", Praha - Uhříněves

Jednodenní seminář v PRAZE. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.Co seminář účastníkům přináší:
Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní. Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu. Uzdravování situací a postojů, pocítění síly svého rodu. Podporu pro změny v životě. Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců.

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena: 1.500 Kč
(pro účastníky bez vlastní konstelace 750 Kč)

Kdy a kde: neděle 20.11.2022 od 9 do 19 hodin. Adresa bude upřesněna do mejlu až přihlášeným účastníkům. U Haskyho a Liny ve vile s velkou zahradou v Praze-Uhříněvsi u pivovaru.

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den. Čaj, voda bude k dispozici.

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká

Přihlášky: Markéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz

http://praminky.cz/konstelace/>

http://youtu.be/NMpbMp9yIaw>

Kategorie