Ohlasy účastníků – test

 • 24. 11. 2010

  Ahoj Markéto, děkuju moc. Díky mé konstelaci se během 14 dnů začaly uvolňovat některé "zašmodrchance" z naší rodiny. Konstelace byly takové žensky jemné :). Vždycky si vzpomenu na motýlí efekt …"třepetání motýlích křídel může v konečném důsledku vyvolat tajfun třeba i někde na druhé polovině světa…";"Lucka

 • 20. 8. 2019

  Co mi akce dala a co se mi nejvíc líbilo? Přemýšlela jsem nad tím delší dobu a stále se mi vrací na mysl to, že jsem si tuto vodu užila úplně nejvíc ze všech plutí, které jsem kdy zažila – a to ohledně psychické stránky, konkrétně mám na mysli práci se strachem, protože jsem dokázala (myslím si, že díky rodinné konstelaci, na které jsem u Tebe byla nedávno v Brně, překonat svůj strach z vody, z odření se, z vyklopení se apod.. Dokázala jsem nepodlehnout svému strachu, jen jsem o něm věděla a vědomě s ním pracovala, nenechala jsem se jím ovládnout. A díky tomu jsem si mohla plutí na vodě užít. A moc se mi líbila časová pohoda, že se nikam nespěchalo, "vše tak nějak přirozeně plulo, plynulo…";"Hanka

 • 18. 4. 2012

  Děkuji Ti za prostor, který jsi vytvořila pro věci, aby se děly. Ke svým prvním konstelacím jsem přistupovala jako dítě: s otevřenýma očima, myslí i srdcem; nic jsem neočekávala, jen jsem věděla, že mám jít 🙂 Píšu s odstupem jen několika málo dní, takže ve "vnějším světě" (např. pracovním) samozřejmě zatím nic nepozoruji, ostatně ještě není ten čas. Na svém těle ale cítím, že se spustilo další hluboké čištění. Konstelace dobíhají intenzivně: cítím se unaveně, plačtivě. Noci poté jsem konstelace zpracovávala ve snech, ve dne mi bylo, jako bych měla chřipku. To píšu, aby třeba další noví zájemci o konstelaci si naplánovali pak čas na případnou regeneraci 😉 Z obsahu mé konstelace mě nejvíce překvapilo, jak moc jsem přes maminku nevědomě byla napojena na energii člena rodiny, kterého jsem osobně nikdy nepoznala. A skrze toto poznání a poznání souvislostí najednou spousta věcí do sebe zapadá, vidím propojenost, i na zdravotní úrovni. Cítím to jako veliký dárek, že jsem toto mohla objevit. Vidět. Vyjádřit všem členům rodiny, kteří v konstelaci byli zastoupeni, uznání a úctu…což také znamená, že se mohu osvobodit od opakování jejich osudů. Také jsem mohla pocítit sílu ženské rodové linie, ať už se v ní "na povrchu" dělo cokoli. Především ovšem cítím léčivý pře-rod na té nejvnitřnější úrovni, který se snad teprve začne rozvíjet a jehož posvátnost slovy vyjádřit nedokážu. Mohu jen děkovat. A na závěr báseň: Až nastane ten pravý čas, máš mě na konstelacích zas 🙂

  A.

 • 2. 11. 2012

  Cítím teď v sobě otevření se, intimitu sama k sobě a rozhodnutí, že ať se bude dít cokoli, prostě budu se sebou a budu se mít ráda.

  Adéla

 • 10. 9. 2013

  To, co se změnilo, se slovy popsat nedá – anebo dá, ale já (ještě teď)<br/>nechci. Chci si uchovávat ten obraz v srdci a v těle a chci CÍTIT, CÍTIT,<br/>CÍTIT, BÝT ŽIVÁ.<br/><br/>Od neděle mi zní v sobě<br/>Žena je ČLOVĚK<br/>člověk je žena<br/>To ať se DĚJE v Nové době<br/>Tím vším jsem teď zasažena<br/><br/>To vše se ve mně odehrává<br/>v úctě staré propouštím<br/>Tak snadno, tak lehce<br/>DĚKUJI –<br/>Sama sobě odpouštím<br/><br/>Já blíže Bohu být jsem chtěla<br/>Už to chápu, už to vím<br/>Bůh je ve mně<br/>Teď to vidím<br/>Už jsem DOMA<br/>Jménem svým

  Adéla

 • 11. 6. 2015

  Z Tvé energie budu čerpat ještě dlouho. Jsi živel. Výlet do Říma byl super. Nejvíc se mi líbily společné večery, kde jsme měli zhodnotit den, který právě proběhl. Zamyšlení, zastavení, rozjímaní u sklenky vína. Také bylo zajímavé, jak si zmiňovala, jak máme na sebe nechat působit energii z památek, kterými procházíme. Nejsilnější energie byla v Panteonu podle mého názoru. To bylo neuvěřitelné. Čas přestal existovat. Dále mě překvapila návštěva starověkého Říma. To byl nádherný návrat do minulosti. Zůstává to neporušené, desítky a desítky let beze změny. Děkuju za pomoc všem účastníkům a hlavně organizátorům za jejich vstřícný přístup i pomoc. Děkuju za Vaše nasazení! Nebylo pro vás jednoduché mě tahat do tolika schodů ale zvládli jste to úžasně. Vážím si toho moc.

  Adéla

 • 19. 4. 2019

  V posledních měsících postupně dávám do pořádků různé části mého života. Proto mě to zaválo i na konstelace. Dokud jsem nepřišla na řadu, nechápala jsem. Brala jsem to trochu na lehkou váhu, ale v mé konstelaci, no to teda… Mám pocit, že i ostatním z toho šel mráz po zádech. Je to neuvěřitelný. To, co se tam dělo, jsem nebrala černobíle, věděla jsem, že jedna věc neznamená jen jednu věc. Nevím, jestli je to tak správně, ale i kdyby mi někdo řekl, že ne, já vím, že je to pravda. Je neskutečný, že v tu chvíli člověk prostě ví. Moc děkuju.

  Adéla

 • 17. 7. 2018

  Děkuji za prima Putování. Pro mě hlavně uvědomění, jak přirozené a fajn je hodně se hýbat v přírodě a hodně být s lidmi. Po návratu do Prahy krize z týdenního nedostatku obojeho. Teď zdravím z týdnu meditací, kde je to zase víc o tichu, klidu a bdělosti.

  Alan

 • 16. 12. 2016

  Od konstelace uplynulo pár dní a já pociťuji ve svém životě celou řadu změn. Přiznám se, že jsem byla trochu skeptická, ale výsledek mě velmi překvapil. Moje emoce se uvolnily, a to jako lavina. Velmi se uvolnila moje sexualita, což bylo asi největší překvapení. Můj vztah s manželem se výrazně zlepšil. Vysvětlila jsem mu své pocity z celé situace, díky konstelaci bez útoku a dominance, a on to pochopil a přijal. Intimní život s manželem je také lepší. Nejsem příznivce velkých patetických prohlášení, ale změnila jsi mi život. Každý den vnímám nové věci a vnímám nově i sebe sama.

  Albína

 • 22. 9. 2016

  Chtěla bych poděkovat za nápad uspořádat tábor pro dříve narozené. Mladí mají spoustu možností, jak se zabavit i s dětmi, ale pro nás starší nic nebývá. Ale i my chceme prožít dobrodružství, a to se opravdu podařilo. Utvořili jsme partu, soutěžili jsme s rodinama s dětma a nasmáli se při tom, jako už dlouho.

  Alena Brázdová

 • 26. 8. 2016

  Chci poděkovat za tu péči o nás během putování i program, co jste vytvářeli! Byla to sranda! Moje v životě první modelařina, ty dvě sošky, jedna velká a druhá, co má v klíně. Diplom už visí na čestném místě v mém kontejnerovém pokojíčku vedle racčích per, samorostů, štěpánčina dredu, reflexní pracovní vesty a modré ochranné helmy – bizardní toť výstavka! Je zajímavé, jak něčí projev může pro někoho znamenat úplně normální chování a pro někoho jiného inspiraci k uvolnění. To je pěkný, že to tak vnímáš, snad to opravdu k něčemu bylo. Posílám takto aspoň virtuální objetí. Žij blaze a s úsměvem ve tváři! Vodáckým Ahooj se loučí

  Aleš

 • 13. 1. 2017

  V samsáře žijeme každičký den,<br/>až toto prokoukneš, budeš chtít ven.<br/>Kdo stále jen na požitky myslí,<br/>sám sobě špatnou karmu syslí.<br/>Kdo štěstí druhým rozdává,<br/>na plné čáře vyhrává.<br/>Až se tě tvůj osud zhostí,<br/>pocítíš sílu svých posedlostí.<br/>Snadno se zbavíš těla i kostí,<br/>těžko se zbavíš svých závislostí.<br/>Můžeš si malovat nádhernou pohádku,<br/>vždy se však ocitneš na samém počátku.<br/>Až tvoje schránka nalezne hrob,<br/>poznáš zda nahoru či dolu ušla jsi krok.<br/>I když nám samsára sejde z očí,<br/>jedno je jisté – přece se točí.

  Aleš z Kozomína

 • 8. 7. 2017

  Pokud ti silné prožitky nejsou k mání,<br/>přidej se k partě na Putování.<br/>Konvenční zábavu srč si do řiťky,<br/>tady tě čekají hlubší prožitky.<br/>Stane se nejednou, že jsi paf,<br/>to je všednosti epitaf.<br/>Tak jako z ohniště kouř nekompromisně čadí,<br/>lidé všech pohlaví mají se tu rádi.

  Aleš z Kozomína

 • 11. 8. 2019

  Děkuji organizátorům, že akci HRON zařídili, ošéfovali, spáchali. Že jsem poznala nové, skvělé lidi. Děkuje všem chlapům, že byli OPRAVDOVÍ CHLAPI, že kapitáni na mělčinách vyskakovali místo háčků, aby si dáma dne nesmáčela nožky, že byli pozorní a pomáhali, kde se dalo, že mně, co by háčkovi, kapitáni jiných lodí vysoušeli moji loď. Diskotéka byla krátká, ale skvělá. V neoprénových botech a softshellových gatích to bylo poprvé.

  Alex

 • 25. 4. 2013

  Tiež chcem ešte raz poďakovať za konštalácie, bolo to pre mňa veľmi liečivé. Možno to nepotrebuješ, ale chcem vyjadriť aj obdiv Tebe a tomu, ako ich vedieš. Je to pre mňa inšpirácia. Konštalácie boli pre mňa veľmi liečivé a Tvoj spôsob ich vedenia mi je veľmi blízky, pretože ho vnímam ako veľmi jemný a zároveň hlboko pravdivý. Páčilo sa mi aj to prepojenie s hudbou, pretože hudba mi je obecne veľmi blízka a často sa dotýka tých najhlbších miest vo mne a pomáha mi uvoľniť emócie.

  Andrea