Konstelace v Brně

So 11Pro2021

Přihláška

Vyplň následující údaje:

Příklad pro potvrzení, že nejsi robot: 7 + 9 =

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

jednodenní seminář rodinných konstelací v Mandale

9:30

centrum Mandala

Opletalova 6, Brno

1.200 Kč

Rodinné konstelace

Brno - centrum Mandala

sobota 11.prosince 2021

Jednodenní seminář konstelací v Brně. Možnost podívat se na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

 

Co seminář účastníkům přináší:
- Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní
- Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu
- Uzdravení situací a postojů (strachu, viny, studu, nesebevědomí)
- Pocítění SÍLY svého rodu
-  Podporu pro změny v životě
- Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, odpuštění, léčení, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců

Rodinné konstelace a pohyby duše umožňují v kruhu lidí nahlédnout do nitra člověka a uzdravit to, co jsme podvědomě doteď neviděli. Přijetím pravdy obrazu konstelace se potom i v životě proměňují nespokojenosti, nemoci a vztahy. Konstelace odhalují vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a tvoří prostor pro znovunalezení síly. Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci. Dostanete bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

LektorkaMgr. Markéta Černocká

Kdy a kde: sobota 11.prosine od 9:30 do 19hodin
centrum Mandala, Opletalova 6, Brno (v centru města, za rohem od České). 
Stránky Mandalyhttp://www.centrum-mandala.cz/Mapa: http://www.mapy.cz/zakladni?source=addr&id=8896967&q=Opletalova%206%2C%20brno&l=1&x=16.60782&y=49.197109&z=15

Cena: 1.200 Kč
(pro účastníky bez vlastní konstelace 600 kč)

Přihlášky: Markéta Černocká, tel: 776 662 435,

e-mail: marketa@praminky.cz

Na žádném z mých seminářů od začátku covidismu nevyžaduju žádné potvrzení o bezinfekčnosti a žádné testy. Nic mi nenoste. Nepoužíváme také žádné roušky ani respirátory a to v jakémkoli stupni PES. Všechny semináře se konaly a konají v jakémkoli mimořádném stavu, někdy však tajně. Nejsem a nebudu nikdy očkovaná, ani testovaná, letos jsem onemocnění prodělala. Komu to nevyhovuje, nechť jde na konstelace jinam.

 

Kategorie  Konstelace